עורך דין שי עקרבי

בעל תואר שני במשפטים (LL.M) מאונ' בר אילן. עוסק בעריכת דין ברציפות החל משנת 1998 . מאחורי ניהול עשרות תביעות בתחום הדיירות המוגנת הן ייצוג דיירים והן ייצוג של בעלי בתים. בעל נסיון יזמי בתחום הנדל"ן.

פעיל בעמותת דרך גבר לקירוב לבבות בין גברים. מתרגל מדיטציה ויוגה. מחבב טיולים, אנשים, טבע, בעלי חיים ושקט

בעל תואר שני במשפטים (M.LL.) – אונ' בר אילן. עוסק בעריכת דין ברציפות החל משנת 1998. ניהלתי עשרות תביעות בתחום הדיירות המוגנת, הן ייצוג דיירים והן ייצוג של בעלי בתים. בעל נסיון יזמי בתחום הנדל"ן.


פעיל בעמותת דרך גבר לקירוב לבבות בין גברים. מתרגל מדיטציה ויוגה. מחבב טיולים, אנשים, טבע, בעלי חיים ושקט

המוטו שלי לחיים: הכי חשוב זה הרגע הזה, כל השאר עבר או עדיין לא קרה. 

עו״ד שי עקרבי

דברו איתי

כך אני עובד

הכרות וגיבוש אסטרטגיה

נקיים פגישת היכרות והערכה של החומר. נעשה תיאום ציפיות ונבדוק שאנחנו מתאימים אחד לשני. נשים על השולחן צרכים ואילוצים ונגבש מטרות ולוחות זמנים. נעשה ניתוח ראשוני של התיק ונמצא חוזקות וחולשות. 

לאחר מכן נעבור על הניירת, נגבש אסטרטגיה וטקטיקה ונתרגם אותן למהלך משפטי יצירתי. 

נזהה את הצרכים שלך ונתרגם אותם למהלך משפטי יצירתי. נעבור על הניירת, נבין את החוזקות והחולשות ונגבש אסטרטגיה וטקטיקה. נזהה את הצרכים שלך ונתרגם אותם למהלך משפטי יצירתי. נעבור על הניירת, נבין את החוזקות והחולשות ונגבש אסטרטגיה וטקטיקה. נזהה את הצרכים שלך ונתרגם אותם למהלך משפטי יצירתי. נעבור על הניירת, נבין את החוזקות והחולשות ונגבש אסטרטגיה וטקטיקה.

מחקר משפטי

ידע הוא כח – נאתר מידע מסמכים ועדים רלוונטיים. אני לומד ומנתח את החומר, מפריד בין עיקר לטפל, מזהה תקדימים רלוונטים ובונה קייס משכנע.

נגישות ושקיפות – אעדכן אותך בשיקולים המקצועיים ואכין אותך לדיונים בבית המשפט. 

אני לומד ומנתח את החומר, מפריד בין עיקר לתפל, מזהה תקדימים רלוונטים ובונה קייס משכנע. ידע הוא כח. אני מתנהל בשקיפות מלאה, אעדכן אותך בשיקולים המקצועיים ואכין אותך לדיונים בבית המשפט. אני לומד ומנתח את החומר, מפריד בין עיקר לתפל, מזהה תקדימים רלוונטים ובונה קייס משכנע. ידע הוא כח. אני מתנהל בשקיפות מלאה, אעדכן אותך בשיקולים המקצועיים ואכין אותך.

ייצוג איכותי

מהלכים משפטיים חכמים, כושר שכנוע, עבודת הכנה מקיפה, הכרות של שנים עם גישת השופטים בתחום. יכולת ניסוח כובשת שפונה גם אל הלב וגם אל ההגיון – ישר למטרה.

מהלכים משפטיים חכמים, יכולת ניסוח, כושר שכנוע, עבודת הכנה מקיפה, הכרות של שנים עם גישת השופטים בתחום וקמצוץ אבק קסמים. ישר למטרה, גם ללב השופט וגם להגיון שלו. אני לומד ומנתח את החומר, מפריד בין עיקר לתפל, מזהה תקדימים רלוונטים ובונה קייס משכנע. ידע הוא כח. אני מתנהל בשקיפות מלאה, אעדכן אותך בשיקולים המקצועיים ואכין אותך לדיונים בבית המשפט.