עורך דין שי עקרבי

בעל תואר שני במשפטים (M.LL.) מאונ' בר אילן. עוסק בעריכת דין ברציפות החל משנת 1998 . מאחורי ניהול עשרות תביעות בתחום הדיירות המוגנת הן ייצוג דיירים והן ייצוג של בעלי בתים. בעל נסיון יזמי בתחום הנדל"ן.


פעיל בעמותת דרך גבר לקירוב לבבות בין גברים. מתרגל מדיטציה ויוגה. מחבב טיולים, אנשים, טבע, בעלי חיים ושקט

בעל תואר שני במשפטים (M.LL.) – אונ' בר אילן. עוסק בעריכת דין ברציפות החל משנת 1998. ניהלתי עשרות תביעות בתחום הדיירות המוגנת, הן ייצוג דיירים והן ייצוג של בעלי בתים. בעל נסיון יזמי בתחום הנדל"ן.


פעיל בעמותת דרך גבר לקירוב לבבות בין גברים. מתרגל מדיטציה ויוגה. מחבב טיולים, אנשים, טבע, בעלי חיים ושקט

המוטו שלי לחיים: הכי חשוב זה הרגע הזה, כל השאר עבר או עדיין לא קרה.

עו״ד שי עקרבי

דברו איתי

כך אני עובד

הכרות

נזהה את הצרכים שלך ונתרגם אותם למהלך משפטי יצירתי. נעבור על הניירת, נבין את החוזקות
והחולשות ונגבש אסטרטגיה וטקטיקה. נזהה את הצרכים שלך ונתרגם אותם למהלך משפטי יצירתי.
נעבור על הניירת, נבין את החוזקות והחולשות ונגבש אסטרטגיה וטקטיקה. נזהה את הצרכים שלך
ונתרגם אותם למהלך משפטי יצירתי. נעבור על הניירת, נבין את החוזקות והחולשות ונגבש אסטרטגיה
וטקטיקה.

נזהה את הצרכים שלך ונתרגם אותם למהלך משפטי יצירתי. נעבור על הניירת, נבין את החוזקות והחולשות ונגבש אסטרטגיה וטקטיקה. נזהה את הצרכים שלך ונתרגם אותם למהלך משפטי יצירתי. נעבור על הניירת, נבין את החוזקות והחולשות ונגבש אסטרטגיה וטקטיקה. נזהה את הצרכים שלך ונתרגם אותם למהלך משפטי יצירתי. נעבור על הניירת, נבין את החוזקות והחולשות ונגבש אסטרטגיה וטקטיקה.

מחקר משפטי

אני לומד ומנתח את החומר, מפריד בין עיקר לתפל, מזהה תקדימים רלוונטים ובונה קייס משכנע.
ידע הוא כח. אני מתנהל בשקיפות מלאה, אעדכן אותך בשיקולים המקצועיים ואכין אותך לדיונים בבית המשפט. אני לומד ומנתח את החומר, מפריד בין עיקר לתפל, מזהה תקדימים רלוונטים ובונה קייס משכנע. ידע הוא כח. אני מתנהל בשקיפות מלאה, אעדכן אותך בשיקולים המקצועיים ואכין אותך.

אני לומד ומנתח את החומר, מפריד בין עיקר לתפל, מזהה תקדימים רלוונטים ובונה קייס משכנע. ידע הוא כח. אני מתנהל בשקיפות מלאה, אעדכן אותך בשיקולים המקצועיים ואכין אותך לדיונים בבית המשפט. אני לומד ומנתח את החומר, מפריד בין עיקר לתפל, מזהה תקדימים רלוונטים ובונה קייס משכנע. ידע הוא כח. אני מתנהל בשקיפות מלאה, אעדכן אותך בשיקולים המקצועיים ואכין אותך.

ייצוג איכותי

מהלכים משפטיים חכמים, יכולת ניסוח, כושר שכנוע, עבודת הכנה מקיפה, הכרות של שנים עם גישת השופטים בתחום וקמצוץ אבק קסמים. ישר למטרה, גם ללב השופט וגם להגיון שלו.
אני לומד ומנתח 
את החומר, מפריד בין עיקר לתפל, מזהה תקדימים רלוונטים ובונה קייס משכנע.
ידע הוא כח. אני מתנהל בשקיפות מלאה, אעדכן אותך בשיקולים המקצועיים ואכין אותך לדיונים בבית המשפט.

מהלכים משפטיים חכמים, יכולת ניסוח, כושר שכנוע, עבודת הכנה מקיפה, הכרות של שנים עם גישת השופטים בתחום וקמצוץ אבק קסמים. ישר למטרה, גם ללב השופט וגם להגיון שלו. אני לומד ומנתח את החומר, מפריד בין עיקר לתפל, מזהה תקדימים רלוונטים ובונה קייס משכנע. ידע הוא כח. אני מתנהל בשקיפות מלאה, אעדכן אותך בשיקולים המקצועיים ואכין אותך לדיונים בבית המשפט.