למה לעבוד איתי

יאיר הר סיני

" יש לי עסק בדמי מפתח, שרצו לקח לי. שי ליווה אותי לאורך הטיפול בבעיה, וייעץ לי מה לעשות – ממש בכל. נתן אפילו עצות פיננסיות – איך להתנהל מול עורכי הדין של בעל הבניין. אחרי שהוא הבין את כל העניין וראה את כלהמסמכים, הוא אמר לי שאני יכול לישון בשקט, וזה מאוד מאוד הרגיע אותי. אחרי שנפגשתי איתו, הוא חיזק לי אף יותר את השקט והבטחון. נהניתי מאוד מהפיקחות ומהסבלנות שלו, הוא בן אדם לפני שהוא בעל מקצוע וזה משהו בפני עצמו "

רועי צור

נגן וידאו

רחל ברוך

" שי היה בן אדם מאוד חיובי ונעים, מעבר לזה שהוא עורך דין הוא גם אנושי. ההתנהלות שלו כלפי הלקוחות היא מעל ומעבר. הוא דיבר כל כך יפה, בהקשבה ובהבנה. באמת, פשוט אנושי. פעם אחת הוא היה בחו"ל, והוא צלצל אלי כדי לעזור לי, אחרי שנגמר התיק. הוא אפילו ביקש מאחותו לסייע לי, כשהוא לא היה פה. זכינו בתיק בזכותו. הוא גם התחשב במצב שלנו, הואהבין אותנו, את המשפחה, את המצוקה שלנו, את הבעיה… היינו במצב לא פשוט ושי באמת היה שם בשבילנו. שירבו כמותו "

שרה להב

" התרשמתי מאד מנדיבות ליבך, מהסבלנות, מהנועם והסגנון .

אכן עו"ד ברמה אחרת.

עזרת לי מאד .

המון תודה "

אלומה רינג

" שי הסביר לי לעומק כל מה שהייתי צריכה לדעת. הבנתי מה עובד שם. שאלתי הרבה שאלות, אבל שי הסביר בדיוק, תמיד אמרנו לו להסביר לנו כי אנחנו לא מבינים בזה שום דבר. תמיד הוא זמין. וא היה מאוד הוגן, הוא אחלה עורך דין עם המון סבלנות "

דינה גורפינקל

" אנחנו הגשנו תביעה משפטית שי היה ממש בסדר. היה צריך לפתור בעיה מול הבעלים, קיבלתי מה שמגיע לי. חושבת שהייתה לנו כימיה טובה "

יאיר תורג'מן

" תודה על השירות המצוין, שקול וחד "

טובה סטי

"עו"ד עקרבי יצג את משפחתי שלש פעמים בלווי מכר/ רכישה דירות יד 2. הוא מקצועי, יסודי,אמין ,אדיב ונינוח. היה זמין עבורנו לכל שאלה. ניהל מו"מ מול עורכי הדין של הצד הנגדי ודאג לאינטרסים שלנו. ולבסוף הגיע מוכן ומתוקתק למעמד חתימות החוזים. שכר הטרחה הוגן וסביר.

ממליצה בחום. "

טל בן דב

"בעבודה עם עו"ד שי עקרבי נחשפתי לאדם ישר, חרוץ וענייני דברים שיוצאים משי  מדויקים מקצועיים וחד משמעיים שי מכיר את נושא הגנת הדייר על כל היבטיו. לכל משך הטיפול ההתייחסות מקצועית, מאוד יסודית והגונה ללא שום התלהמות. בנושא הגנת הדייר ממליץ בחום לאחד שיודע – תודה לך "

יעקב ירוסלבסקי

"רציתי להביע בזה את הערכתי והוקרתי אליך, מזה כמה שנים שאני מתייעץ עמך בחוקים ופרקטיקה של דירות וחנויות בדמי מפתח. הידע המקצועי והפרקטי שלך ראוי לכל הערכה , כמובן שאמליץ בכל פה לאנשים שנזקקים לשירותי ייעוץ משפטי בתחומים הנ"ל להתייעץ איתך. חשוב לי לציין גם, כי המחירים שגבית היו הוגנים ובכלל היה כיף לעבוד איתך. בברכת ישר כח"